Natalia E. Fortunato, Pielęgniarka dermatologiczna polskojęzyczna

Natalia Fortunato jest wiodącą firmą kosmetyczną i medyczną w Mandel Dermatology, Jericho, Long Island, specjalizującą się w dermatologii kosmetycznej i medycznej dla dorosłych

Natalia E. Fortunato, MSN, APRN, AGNP-C

Najwyżej oceniany dostawca dermatologii kosmetycznej i medycznej w Jericho na Long Island.

Natalia Fortunato jest Nurse Practitioner, specjalizującą się w dermatologii medycznej i kosmetycznej w Mandel Dermatology w Jericho w Nowym Jorku.

Ukończyła zarówno studia licencjackie w dziedzinie pielęgniarstwa, jak i magisterskie na Uniwersytecie Adelphi w Garden City w Nowym Jorku. Posiada certyfikat National Board wydany przez American Academy of Nurse Practitioners.

Przed ukończeniem studiów magisterskich pracowała w NYU Winthrop Hospital jako pielęgniarka zarejestrowana w dziedzinie ortopedii, bariatrii i kardiologii. Jest członkiem Dermatology Nurses Association i American Academy of Nurse Practitioners.

Ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu raka skóry, trądziku, łuszczycy, egzemy, trądziku różowatego, zapalenia skóry, stanów zapalnych i kosmetyków. Natalia jest również dwujęzyczna w języku angielskim i polskim.

Natalia lubi współpracować ze swoimi pacjentami w celu zapewnienia przyjaznej, konsekwentnej i skutecznej opieki nad wszystkimi potrzebami dermatologicznymi.

Spotkania dermatologiczne tego samego dnia w pobliżu

Nasze biura dermatologii są dogodnie zlokalizowane w Twojej okolicy. Odkryj nasze lokalizacje, zarezerwuj online, skontaktuj się z nami lub odwiedź nas na wizytę tego samego dnia.

Lokalizacja
Adres: 500 N. Broadway, Suite 166, Jericho, NY 11753
Lokalizacja: znajduje się obok centrum handlowego Whole Foods

Parking: Na terenie hotelu Broadway 500 N. znajduje się duży parking

Godziny pracy
Poniedziałek: 9–18
Wtorek: 7–17
Środa: 9–16
Czwartek: 9–18
Piątek: 7–16
Sobota: ZAMKNIĘTE
Niedziela: ZAMKNIĘTE
516-506-7546